Najnovšie inzeráty: 294

Airsoft a paintball > Inzerát č.4549

Predám

  • 4.2.2020 1:27
  • Zobrazené 110x
Airsoft DOMINATOR - Arduino + RFID čítačka RC522

Airsoft DOMINATOR - Arduino + RFID čítačka RC522

Ponúkam softvér pre projekt z roku 2018 pre športy typu Airsoft, Paintball. Projekt nahrádza v hre DOMINATOR pero a papier fyzickým zariadením, ktoré využíva prístupové karty na inicializáciu tímu, ktorý zabral bod a následné spustenie stopiek.

Popis:
Zariadenie - DOMINATOR obsahuje riadiaci mikrokontróler (Arduino Uno, Nano, alebo Mega 2560).
Na displeji sa vyobrazujú časy jednotlivých tímov (RF a GDP tím.)
Každý z členov tímu je vybavený kartou, alebo kľúčenkou, ktorá komunikuje na 13.56MHz. Kľúčenky môžu byť farebné odlíšené (modré, červené...)
Ak tím obsadí bod, hociktorý hráč tohto tímu priloží svoju kartu k čítačke. Rozsvieti sa dióda daného tímu (červená / modrá) na tomto stanovišti a začne sa pripočítavať čas danému tímu. Ak bod obsadí druhý tím a priloží člen tohto tímu svoju kartu, rozsvieti sa dióda toho tímu, čas druhého tímu sa pauzuje a počíta sa čas toho tímu, ktorý bod obsadil. Ak kartu / kľúčenku priloží organizátor (rozhodca), oba časy sa zapauzujú až do momentu, kým nepriloží kartu niektorý z tímov. Poslednou možnou kartou v systéme je použitie tzv. eraser karty, ktorá oba časy zapauzuje a vynuluje.
Maximálny časový rozsah systému je: 99 hodín 99 minút 59 sekúnd, vhodné teda aj pre akcie a športové areály. Systém je otestovaný, funkčný, pracuje bezproblémovo, možnosť merať a vyobrazovať čas aj na desatiny sekundy. Čítačka RC522 pracuje na frekvencii 13.56MHz, RFID tagy registruje na cca 3 centimetre (nutný skoro až fyzický dotyk s čítačkou), kompatibilný formát tagov ISO/IEC 14443 A.

Hardvér použitý pre projekt - nutné si zaobstarať:
Arduino Uno/Nano/Mega
RFID RC522
2x LED
LCD displej 16x2/20x4 s I2C prevodníkom
kompatibilné karty a kľúčenky

Číslo vymyslené, kontakt mailom, cena za softvér pevná.
Princíp funkčnosti: https://www.youtube.com/watch?v=cx90uJY1UUM

Cena: 30€
Lokalita: Poprad
Meno: Martin
Telefón: 090000000

Kontaktovať inzerenta na e-mail

Váš e-mail:
Správa:
(max 5000 znakov)
Kontrola: captcha