Najnovšie inzeráty: 261

Airsoft a paintball > Inzerát č.4684

Predám

  • 24.11.2020 22:20
  • Zobrazené 123x
Airsoft AK-12 Magpul- Zhukov, nakáblovaná na 11,1V DTEAN

Airsoft AK-12 Magpul- Zhukov, nakáblovaná na 11,1V DTEAN

Ponúkam na predaj moju AK-12tku od výrobcu Cyma kupovanú v Čechách keď som začínal s Airsoft-om. Zbraň bola na maximálne 3 akciách a bol na nej spravený ,,základný,, upgrade vnútorných dielov. Zbraň bola prekáblovaná na kompletku s vymeneným konektoru tamya mini na nízko odporový Dtean, do samotnej kabeláže je aj zakomponovaná poistka. V pohode beží na 11,1V bez preskakovania.
-vymenené diely vo vnútri mechaboxu sú ložiská na guľôčkové, celá bola premazaná, vyčistená na novo. Najskôr v kabeláži bol zakomponovaný Jefferson mosfet ale odpálil sa, takže na poradenie do zbrane boli zakomponované spúštaky od SHS. Kolesá boli vymenené za Aimtop vysoko záťažové. Odolný SHS 14 zubový piest + hlava valca. Tryska RetroArms. Hopup gumička Maple leaf. Po vymenení vzduchotechniky som musel znova vymeniť pružinu na M110 zo M120 aby spĺňala limit cca 420FPS. RPS som nemeral.
-Kalach je trošku dlhší takže teoreticky by sa mohol dať prerobiť na LMG platformu
-telo : celkov, pažbenie a predpažbie z plastu
-Ku zbrani pridám Magpul očka pre pripevnenie popruhu, samotný nastaviteľný popruh, plničku na plnenie tlačných zásobníkov, CQB pružinu pravdepodobne totožnú s M90 na 300FPS, Pružinu na český štandard 450 FPS pravdepodobne totožnú s M130/M140, open red dot pre ľahšiu streľbu za pohybu, samotné sumky (nie trojité ako na úvodnej fotke) takže sa dajú zásobníky po výbave pripevniť podľa potreby (napr. najoptimálnejšie 4 na hruď, 2 na battle belt) tiež pridám sumky pre sekundárnu pištoľ po dvojiciach 2 kusy so suchým zipsom na prednej strane.
Na cene sa rád dohodnem, ponúknite
Soft-u zdar!
V rýchlosti UPGRADE:
Guľôčkové Vypodložkovanie
Všetko premazané, vyčistené na novo
Elektrikarina je celá vymenená, nič neni zakladné
Úplne nové spúštaky
AIMTOP vysokozáťažové kolesá KOLESÁ
Odolný SHS 14 zubový piest + super tesniaca hlava piestu
Retroarms tryska
HOP-UP GUMA Maple leaf
SP110 a SP120 GUARDER PRUŽIA
CM.077A

Lokalita: Bratislavský kraj
Meno: Tomáš
Telefón: 0944223525

Kontaktovať inzerenta na e-mail

Váš e-mail:
Správa:
(max 5000 znakov)
Kontrola: captcha