Najnovšie inzeráty: 294

Airsoft a paintball > Inzerát č.4711

Predám

  • 19.1.2021 18:59
  • Zobrazené 166x
RFID DOMINATOR - Arduino

RFID DOMINATOR - Arduino

Ponúkam SOFTVÉR pre stopky postavené na platforme Arduino pre 2 tímy, ktoré proti sebe hrajú. Stopky sú vhodné pre herný mód Capture Point pre Airsoft, Paintball. Cieľom hry je obsadiť a udržať bod čo najdhlšie.

Stopky umožňujú obsadiť bod priložením RFID karty. Popis: Zariadenie - DOMINATOR obsahuje riadiaci mikrokontróler (Arduino Nano). Na displeji sa vyobrazujú časy jednotlivých tímov (RED a GRE tím.) Každý z členov tímu je vybavený kartou, alebo kľúčenkou, ktorá komunikuje na 13.56MHz. Kľúčenky môžu byť farebné odlíšené (modré, červené...) Ak tím obsadí bod, hociktorý hráč tohto tímu priloží svoju kartu k čítačke.

Rozsvieti sa dióda daného tímu (červená / modrá) na tomto stanovišti a začne sa pripočítavať čas danému tímu. Ak bod obsadí druhý tím a priloží člen tohto tímu svoju kartu, rozsvieti sa dióda toho tímu, čas druhého tímu sa pauzuje a počíta sa čas toho tímu, ktorý bod obsadil. Ak kartu / kľúčenku priloží organizátor (rozhodca), oba časy sa zapauzujú až do momentu, kým nepriloží kartu niektorý z tímov. Poslednou možnou kartou v systéme je použitie tzv. eraser karty, ktorá oba časy zapauzuje a vynuluje.

Maximálny časový rozsah systému je: 99 hodín 99 minút 59 sekúnd, vhodné teda aj pre akcie a športové areály. Systém je otestovaný, funkčný, pracuje bezproblémovo, možnosť merať a vyobrazovať čas aj na desatiny sekundy. Čítačka RC522 pracuje na frekvencii 13.56MHz, RFID tagy registruje na cca 3 centimetre (nutný skoro až fyzický dotyk s čítačkou), kompatibilný formát tagov ISO/IEC 14443 A.

Hardvér použitý pre projekt - nutné si zaobstarať: Arduino Nano RFID RC522 2x LED LCD displej 16x2/20x4 s I2C prevodníkom kompatibilné karty a kľúčenky Cena: 30€ Dodanie DOMIANTOR-a je v strojovom kóde (.hex), do mikrokontroléru možno nahrať cez Xloader / AVRDUDE.

Cena je za max 10 UID kariet pre každý tím a max 2 karty pre erasera a rozhodcu. Čísla UID kariet je vhodné dodať v excel tabuľke s farebným odlíšením. Sketch, ktorý dokáže načítavať UID kariet zašlem po komunikácii, doplním i ďalšie inštrukcie, ktoré potrebujete vedieť / projekt obsahuje.

Cena: 30€
Lokalita: Poprad
Meno: Martin
Telefón: 0900000000

Kontaktovať inzerenta na e-mail

Váš e-mail:
Správa:
(max 5000 znakov)
Kontrola: captcha